Categories
General News

Estonian Festival Program 2022

The 2022 Eesti Päevad program has been released!

Eesti Päevad 2022 Program / FESTIVAL PROGRAM 2022 – extended version

15.04.2022: FOREST DAY / KÜLASIMMAN

11:30 AM Ground open / Peoplats avatud
12:00 PM Estonian bar / Eesti baar (Tom Sarapuu Adelaide, Raul Seepter Sydney)
12:00 PM Singing with Children / Laste Lauluhommik (Karin Kapsi Sydney)
1:00 PM Games for Children / Mängud lastele (Olga Loitsenko; Maarja Kamar; Sven Nuutman Melbourne)
2:00 PM Fun & Games / Murumängud (Arno Vann Melbourne Skaudid)
3:00 PM Opening of Markets / Turuplatsi avamine
4:00 PM Opening Ceremony / Avatseremoonia (Aukonsul, Jumalasõna, EP organiseerijad)
5:00 PM Bonfire Lighting / Lõkke süütamine (Sulev Kalamäe, Sõrve Sõbrad Sydney)
6:00 PM Soup Kitchen / Supiköök (Indrek Ott Sydney, Kelli Schwede Melbourne)
7:00 PM Live Band / Ansambel (Linus Aisatullin & Rolling Stonians Sydney)
7:00 PM Sauna / Saun (Latvian, Melbourne)
8:00 PM Open program / Lahtine programm

16.4.2022 – CULTURE DAY / KULTUURIPÄEV

11:00 AM Estonian House Tour / Eesti Maja ekskurssioon (Matti Kiviväli, Melbourne Estonian House)
11:00 AM Social Chess / Male turniir (Martin Lukas, Melbourne) – Upstairs library
11:00 AM Taara Shop / Taara Pood avatud (Aime Metsar Melbourne) – Foyer
12:00 PM Handcraft opening / Käsitöö nurk avatud (Ingrid Renno Sydney) – Upstairs Hall
12:00 PM Café open / Kohvik avatud (2 Castles Bakery) – Kitchen
1:00 PM Literature Afternoon / Kirjanduse pärastlõuna (Muusajüngrid Kristiina Ehini kavaga) – Downstairs Bar
3:00 PM Stand-up Comedy / Komöödia etteaste (He Huang, Maren Whittaker and Olga Loitsenko – Melbourne International Comedy Festival show ‘Of Outsiders and Misfits’.) – Stage
5:00 PM Band from Estonia (To be confirmed) / Ansambel Eestist (võimalusel)
6:30 PM Bar & Café – Baar ja kohvik (2 Castle’s Bakery) – Kitchen
7:00 PM Concert / Kontserdi õhtu (Jex Saarelaht band; Karin Kapsi band I) – Stage
9:00 PM Bar Mingle / Baar avatud – Hall

17.4.2022 – PARTY DAY | PIDUPÄEV

9:00 AM Rehearsal for Folk Day / Lavaproovid folgiks – Stage
11:00 AM Soup kitchen / Supiköök avatud (Indrek Ott Sydney) – Kitchen
12:00 PM Group discussions & conversations / Avatud arutelud (Juho Looveer Sydney) – Downstairs Bar
2:00 PM Language teachers’ meeting / Keeleõpetajate kohtumine (Tiiu Salasoo Sydney) – Upstairs Library
2:00 PM Axe Throwing (Maniax in Abbotsford) / Kirve viskamine
7:00 PM Dinner (Reception Centre at Melbourne Zoo) / Pidulik õhtusöök ja tants (Karin Kapsi band II)

18.4.2022 – FOLK DAY | FOLK

11:00 AM Folk Program Part I / Folk programm
12:30 – 1:30 PM Interval / Paus / BBQ (Tom Sarapuu Adelaide; Indrek Ott Sydney)
1:30 – 3:00 PM Folk Program Part II & Festival Closing / Folk programm jätkub & lõpusõnad

By Kristi Barrow

Loves all things Estonian. Especially Crafters Elderflower gin. Aussie born.